Destek Teknoloji

2002 yılında kurulan Destek Teknoloji faaliyetlerine dünya teknoloji devi HP'nin PARTNER FIRST PLATINUM'u olarak devam etmektedir. 2007 yılından itibaren Samsung ve Konica Minolta markalarının Bölgesel Dağıtıcısı konumuna gelen firmamız 2013 yılına kadar bu iki markanın ; özelliklede Samsung Yazıcı ve Fotokopi grubunun satışlarında Türkiye’de lider konumuna gelmiştir. Bu süreçte adı geçen iki markanın ; özellikle de Samsung markasının Yurt çapında kazanmış olduğu kurumsal yazıcı ve fotokopi ihalelerinin ( Bankalar,Üniversiteler,Eğitim Kurumları, Yerli ve yabancı kurumsal firmalar, Fabrikalar vs.) bir çoğunun yüklenicisi olmuştur. 2017 yılında HP MPS Premier Partner ( Fotokopi ve çok fonksiyonlu yazıcılar) ve yetkili servisi olarak yola devam etme kararı alan firmamız 2018 yılında Teknik servis ve bayi yapılanması ile Türkiye genelinde HP MPS ürünlerinde lider konumuna gelmiştir.

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübesi ile Destek Teknoloji günümüzde HP PARTNER FIRST PLATINUM olarak başta İstanbul olmak üzere yurt çapında hemen her ilde bulunan çözüm ortağı servisleri ile Kurumsal olarak hizmet vermektedir.

Destek Teknoloji sahip olduğu bilgi ve tecrübesini , sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve güncel teknoloji ürünleri son kullanıcılara kazandırmak için kullanmaktadır. İş ortaklarına Kiralama, Kopyabaşı hizmet, Doküman Yönetimi Çözümleri sunan firmamız Çevreye saygılı orijinal ürünler kullanarak iş ortaklarımız ve çalışanlarına sağlıklı ortamlar yaratmayı öncelikli hedef olarak benimsemiştir.. HP tarafından yürütülen atık toner kutularının geri dönüştürülmesi konularında iş ortaklarımızı bilgilendirerek HP Planet Partners Programı dahilinde ücretsiz olarak toner kartuşlarını geri kazandırarak hiçbir toner kartuşunun katı atık sahalarına gönderilmemesi için çaba sarf etmekteyiz.

2017 yılında HP'nin SAMSUNG'un yazıcı bölümünü bünyesine katması ile Destek Teknoloji ; HP'nin güvenlik, kalite ve güvenirliğinin gücünü Samsung markasının profesyonel performansıyla harika fiyatlarda bir araya getirerek işletmeniz için eşi benzeri görülmemiş baskı yenilikleri ve performansı sunmaktadır.

TR Harita
Merkezlerimiz

Merkezlerimiz

Servis Noktaları

Servis Noktaları

KOPYABAŞI ÇALIŞMA

Firmaların teknolojilerini yenileme maliyetini ortadan kaldırarak büyük tasarruf sağlar. İlk yatırım maliyetinin sıfır olması nedeniyle bu yatırıma ayrılacak kaynakların üretimde kullanılmasını sağlayarak büyük verimlilik sağlar. Sürpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkân verirken sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtarır. Bu sistem de ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız.

KOPYABAŞI ÇALIŞMA ile yapabileceklerinizi sadece hayal edin. Kendi klasik makinenizin kısıtlı özellikleri ile kendinizi sınırlamayın. Renkli, siyah-beyaz baskı, network kullanımı, scan, faks, e-mail, Duplex, Feeder kullanabileceğiniz özelliklerden bazıları... KOPYABAŞI ÇALIŞMA sisteminde "Makinemiz arızalı, çekmiyor" veya "Daha iyi kopya için parça değiştirmemiz gerekiyor" cümlelerini duymazsınız.
Ne ödeyeceğinizi bilirsiniz". KOPYABAŞI ÇALIŞMA sistemi olmadan çalıştığınızda; Örnek olarak 60.000.Kopya ömürlü bir drum ünitesini 150.USD.bedelle aldığınızda, henüz çekmediğiniz 60.000.kopya bedelini peşinen ödemiş olursunuz. Aynı işlemi Kopyabaşı Sistemde her ay çektiğiniz kadar ödeyeceğinizden sadece o ay O Drum ünitesinden ne kadar hizmet aldıysanız, o hizmetin karşılığını ödersiniz.

FOTOKOPİ VE YAZICI KİRALAMA

Firmaların teknolojilerini yenileme için ayıracakları ilk yatırım maliyetini ortadan kaldırarak yatırıma ayrılacak kaynakların üretimde kullanılmasını sağlayarak büyük verimlilik sağlar. Sürpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkân verirken sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtarır. Bu sistem de ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız.