PaperCut son derece ekonomik ,Windows, Mac, Linux ve Novell ağ ortamları için tam destek sağlayan tek gerçek platformlar arası baskı kontrol yazılımıdır. PaperCut Yetkili Çözüm Merkezi olarak, baskı kontrolü için PaperCut NG ve baskı ve fotokopi kontrolü için PaperCut MF sağlamaktan gurur duyuyoruz. Kullanıcıların işlerini bırakmalarını ve hesaplarını doldurmalarını sağlayan birçok çok işlevli cihaz için gömülü yazılımlar ve bir dizi tamamlayıcı donanım sunuyoruz. Biyometrik teknoloji de dahil olmak üzere donanımın tamamı için lütfen özel Baskı ve Kopyalama web sitemizi ziyaret edin.

Baskı ve kopyalamayı takip edin.

Neredeyse tüm yazıcılardan, fotokopi makinelerinden veya Çok İşlevli Aygıtlardan (MFD) gelen yazdırma ve kopyalamayı izleyin ve kullanıcıların işlemlerinden sorumlu olmalarını sağlayın.

% 100 Web tabanlı yönetici

Her yerden kontrol sağlayan% 100 web tabanlı yönetim.

Güvenli baskı sürümü

Yazıcıdaki işleri serbest bırakabilmek gizlilik sağlar. Çok işlevli aygıta gömülü yazılıma ek olarak, yazdırma serbest bırakma seçenekleri arasında donanım terminalleri, kart okuyucuları veya yazıcının yanında bulunan özel bir bilgisayar bulunur.

Kart entegrasyonu

Mifare veya HID kartları gibi manyetik şerit, barkod veya “akıllı kart” teknolojileri dahil olmak üzere kullanıcı kimlik doğrulama ve hesap bakiyesi yönetimi için geniş bir kart yelpazesiyle bütünleşir.

Web tabanlı raporlar

HTML, PDF ve CSV’ye aktarılan kapsamlı web tabanlı kullanım istatistikleri. Bunlar e-posta teslimi için otomatik olarak planlanabilir.

Kullanıcıları ve grupları içe aktar

Novell eDirectory ve OpenDirectory dahil olmak üzere kullanıcıları ve grupları Active Directory veya LDAP sunucularından içe aktarın.