HP filosu için düşük servis maliyetleri ve maksimum çalışma süresi

Teknik servis ziyaretlerini azaltmak, ilk görüşme verimliliğini artırmak ve tamir süresini azaltmak için SDS'nin gelişmiş özelliklerini kullanın. HP A3 ve A4 yönetilen, kurumsal ve profesyonel sınıf cihazlar portföyündeki SDS'den yararlanın. Ayrıntılar için SDS destekli cihaz listesine bakın. SDS, bugünün en iyi, üçüncü taraf MPS yönetim araçları satıcılarının kullandığı sınıfının en iyisi ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. SDS, yalnızca orijinal HP sarf malzemeleri kullanılarak etkinleştirilir.

Uzak Erişim

Uzaktan yeniden başlatma, uzaktan üretici yazılımı yükseltme ve uzaktan yapılandırma özelliklerini kullanarak, yerinde servis ziyareti yapmadan basit cihaz sorunlarını hızla çözebilirsiniz.

Akıllı Servis

Servis talebine , gitmeden önce, sorunu ilk kez - hangi parçalara ihtiyaç duyduğunuz dahil - düzeltmek için ihtiyacınız olan kritik bilgileri edinin. Servis teknisyeni araçlarında ayrıntılı, cihaza özgü onarım talimatları, servis videoları ve parça listeleri edinin.

Akıllı Yönetim

Güvenilir izleme ve malzeme yönetimi. Yerel olarak bağlı yazıcılar da dahil olmak üzere her faturalandırma döngüsünde doğru sayfa sayısı elde etmek için HP aygıtlarının DCA izlemesini iyileştirin. Düşük sarf malzemesi mesajlarını kapatın ve erken kartuş değişimini izleyin. HP PageWide aygıtları için çok renkli modlar dahil tüm HP aygıt sayfası sayaçlarına erişin. 

Çalışma süresini ve karı maksimize edin. Çığır açan, bulut tabanlı HP Akıllı Aygıt Hizmetleri (SDS) teknolojisi, hizmet maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltmanıza, aygıt çalışma süresini en üst düzeye çıkarmanıza ve müşterilerinize olağanüstü bir hizmet deneyimi sunmanıza olanak tanır. SDS, orijinal HP sarf malzemelerini kullanan HP aygıtlarında gelişmiş izleme ve yönetim özellikleri sağlamak için bugün kullandığınız çok satıcılı Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS) araçlarına entegre olur.

Şimdi İzleyin

* HP SDS, yalnızca orijinal HP sarf malzemeleri kullanan HP aygıtlarında desteklenir. SDS, tümleşik HP SDS teknolojisine sahip MPS araç setlerini kullanan tüm satıcılar için mevcuttur.