Umango Convert, güçlü OCR entegrasyonu, belge dönüştürme ve yönlendirme işlevlerini sağlamak için PaperCut MF'nin Bütünleşik Tarama özelliğinden yararlanır. Umango Convert ile, taranan belgeleri Word, Excel olarak ve doğrudan yerel veya paylaşım klasörlerine, e-posta adresinize veya SharePoint gibi çeşitli diğer konumlara kaydedebilir, metin aranabilir PDF / A’da dahil olmak üzere çok çeşitli formatlara dönüştürebilir.

Umango Convert, PaperCut MF’in Entegre Tarama özelliğini geliştirmek amacıyla doğrudan MFP 'den tarama ve belge dönüştürme hizmetini sağlamak için ideal bir çözümdür. Umango ile ayrıca PaperCut MF'in Entegre Tarama özelliği tarafından desteklenen MFP'lerde OCR ve Belge Dönüşümleri sağlayabilirsiniz- Umango Dönüştürme, eksiksiz bir işlevsellik sağlamak için bir ağ klasöründen veya bir e-posta’dan OCR ve belge dönüştürme hizmetleri için esnek bir şekilde yapılandırılabilir.

İşinizi seçin, belgelerinizi tarayın, verilerini çıkarın ve ayrıntılarını çok işlevli cihazda profilleyin. Otomasyon seviyelerini ayarlayın, böylece sadece gerekli bilgileri görüntülemelisiniz. Hızlı, kolay ve verimli!

İşletmenizdeki herhangi bir MFD'ye kadar yürüyebildiğinizi ve düğmeye basarak, taranan belgelerinizden panel bilgileriyle gerçek zamanlı olarak tarama ve sunulduğunu hayal edin .Bu bilgi, işletme ve doküman yönetim sisteminizde ad vermek veya kullanmak için kullanmak istediğiniz iş kuralları olacaktır.

Bir belge hacmini tarayabildiğinizi ve bunları sabit bir sayıya, benzersiz bir kelimeye, barkoda veya Umango belge ayırıcılarını kullanarak ayırabileceğinizi hayal edin. Bu otomatik belge ayırma biçimi, fotokopi makinesinde uygun bir zamanda çok sayıda belgenin taranmasını sağlar. Belgelerinizdeki otomatik olarak okunup çıkarılan sabit bölgeler, örneğin Müşteri adı, müşteri kodu. Dinamik bilgi örneğin 'fatura' kelimesini bir belgeye yerleştirmek ve yanında bulunan fatura numarasını okumak Barkodları okuyabilir ve çıkarabilirsiniz. (1D, 2D ve hatta QR kodları).Aralarından seçim yapabileceğiniz değerler veya kategorileri listeleyebilir Ve daha fazlasını yapabilirsiniz...